شرایط و قوانین خرید از سایت جزوه فارسی | jozvefa.ir

قوانین خرید از سایت جزوه فارسی,شرایط خرید جزوه

قوانین استفاده از خدمات انلاین وبسایت جزوه فا [www.jozvefa.ir]

بنام خداوند نیکی ها و با عرض سلام خدمت شما کاربر گرامی ؛

استفاده شما از بخش فروشگاه خدمات انلاین وب سایت جزوه فا (جزوه فارسی) به آدرس “http://jozvefa.ir”  به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات منظور از “جزوه فا” ادرس اینترنتی “http://jozvefa.ir”می باشد .

 

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “جزوه فا” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین “جزوه فا” بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

 

١ – خدمات و محتویات جزوه فا، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “جزوه فا” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت “http://jozvefa.ir” مجاز است.

۲ – کاربران می بایست هنگام  سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۳- قیمت تمامی محصولات و خدمات ارائه شده در “وبسایت جزوه فا” به طور شفاف در صفحه محصول و هم در سبد خرید ذکر شده و مشتری موظف می باشد ، قبل از خرید از قیمت و تعداد محصول مطلع شده و سپس اقدام به خرید نماید.

۴- کاربر موظف هست قبل از خرید از “وبسایت جزوه فا” به طور کامل توضیحات خدمات یا فایل ها را با نیاز خود تطبیق دهد و سپس اقدام به انجام فرایند خرید نماید . در غیر اینصورت “وبسایت جزوه فا” هیچ گونه مسئولیتی در قبال عودت وجه نخواهد داشت.

۵- کاربر میتواند قبل از خرید از وبسایت ” جزوه فا” در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام در ارتباط با محصول مورد نظر ، از روش های ثبت شده در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کند و پس از آن اقدام به خرید نماید. در غیر اینصورت “وبسایت جزوه فا” هیچ مسئولیتی را درقبال عودت وجه نخواهد داشت.

۶- “وبسایت جزوه فا” موظف و متعهد می شود در صورت هرگونه مشکل فنی در دریافت محصول پس از خرید ، از طرق مختلف ثبت شده در بخش تماس با ما پاسخگوی مشتری باشد.

۷- در برخی دوره ها و مناسبت ها، وبسایت ” جزوه فا” برخی کدهای تخفیف را ارائه می دهد. کاربر موظف است قبل از خرید از طریق صفحه http://jozvefa.ir/offer و یا تماس با بخش پشتیبانی سایت نسبت به کدهای تخفیف آگاه شود. در صورت عدم استفاده از کدهای تخفیف فعال، پس از خرید مبلغ تخفیف عودت داده نخواهد شد.

۸- “وبسایت جزوه فا” متعهد می شود در صورت هرگونه مشکل فنی در خدمات و محصولات ارائه شده ، نسبت به رفع آن اقدام و در غیر اینصورت وجه آن را به طور کامل به مشتری عودت نماید.

۹- تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی jozvefa.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال Email از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس نمی گیریم.

۱۰- “وبسایت جزوه فا” اطلاعات مشتریان خود را در اختیار هیچ فرد حقیقی یا حقوقی نخواهد گذاشت مگر با دستور از مراجع قضایی.

۱۱٫ کلیه فایل های خریداری شده من جمله جزوات و پاورپوینت ها از منابع معتبر به اشتراک گذاشته می شود. اما بررسی نهایی فایل ها از جنبه علمی و به روز بودن بر عهده خریدار و یا دریافت کننده فایل می باشد. لذا جهت هرگونه آموزش و یا پرزنت از روی این فایل ها ،کاربر موظف است شخصا آنها را بررسی کند. لذا “وب سایت جزوه فا” مسئولیتی در قبال نقص در اطلاعات فایل ها ندارد.

رسیدگی به شکایات

۱۱- کاربران و خریداران در صورت داشتن هرگونه شکایت یا مشکلی میتوانند از طریق طرق مختلف ذکر شده در بخش تماس با ما اقدام کنند ، وبسایت “جزوه فا” متعهد میشود در اسرع وقت شکایات را بررسی و نسبت به حل اختلاف اقدام نماید.

جهت ورود به بخش تماس با ما کلیک کنید .

پیروز باشید | مدیریت سایت جزوه فا