پاورپوینت ماهواره و عوارض ناشی از پرتو های ماهواره


در حال بارگذاری
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
پاورپوینت فارسی
کمتر از 1 مگابایت
38 اسلاید
۳۷۰۰ تومان
خرید

ماهواره به دستگاه های ساخت بشر گفته می شود که در مدارهایی در فضا به گرد زمین یا سیارات دیگر می چرخند. اهمیت ماهواره برای مخابرات و بررسی منابع زمینی و پزوهش و کاربردهای نظامی و جاسوسی روز افزون است. پاورپوینت ماهواره و عوارض ناشی از پرتو های آن موضوعی است که در این تایپک از جزوه فارسی با شما هستیم. در ادامه پس از مقدمه و توضیح پاورپوینت ماهواره ، میتوانید حسب نیازتون این پاورپوینت آماده رو دریافت نمایید. با ما همراه شوید.

ماهواره و مضرات آن مقاله در مورد مضرات ماهواره تاثیرات ماهواره بر جامعه آسیب های ماهواره بر جوانان آسیب های ماهواره بر خانواده مضرات ماهواره برای دانش آموزان تاثیرات ماهواره بر خانواده تاثیر ماهواره بر جوانان مقاله تاثیر ماهواره بر خانواده,پاورپوینت ماهواره,پاورپوینت مضرات امواج ماهواره,تاثیر امواج ماهواره بر بدن,دانلود پاورپوینت عوارض ماهواره,عوارض پرتوهای ماهواره ppt

ماهواره satellite و عوارض ناشی از پرتوهای آن

ظاهراً نخستین اشاره به ماهواره در ادبیات،نوشته‌ای از ادوارت اورت هیل است. او در سال ۱۸۶۹ در داستانی بنام «ماه آجری» از ماهواره‌ای حامل انسان نام برده که به دور زمین می‌گردد. ژول ورن نیز در داستان «میلیون‌های بگم» در سال ۱۸۷۹ از گلوله توپی نام می‌برد که بطور ناخواسته در مدار زمین  به گردش درآمده‌است.

پاورپوینت ماهواره و عناوین محتوای آن

پاورپوینت ماهواره و عوارض ناشی از پرتوهای ماهواره در ۳۸ اسلاید فارسی و قابل ویرایش می باشد. این پاورپوینت دارای عناوین زیر می باشد که شما میتوانید به دلیل قابل ویرایش بودن محتوای ان را کم یا زیاد کنید.

 • تاریخچه ای بر ماهواره
 • انواع ماهواره ( زیستی ، مخابراتی ، مینیاتوری ، هدایت کننده ، اکتشافی ، زمین شناسی ، تتر )
 • کاربرد ماهواره ها
 • مزایای استفاده از ماهواره
 • معایب و مضرات استفاده از ماهواره و پرتوهای آن

راهنمای دریافت پاورپوینت

برای دریافت این پاورپوینت  آماده کافیست بر روی یکی از دکمه های خرید در بالا و یا پایین کلیک کنید. پس از پرداخت آنلاین وجه در محیطی امن و توسط کلیه کارتهای بانکی، لینک دانلود بلافاصله برای شما فعال و پاورپوینت  ماهواره و مضرات پرتو های ناشی از آن برای شما قابل دانلود خواهد شد. ضمنا در صورت ثبت صحیح ایمیل در هنگام خرید، یک لینک حاوی لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

خرید

ضمنا در صورت برخورد با هرگونه مشکل نیز چه در فرایند قبل از خرید و یا بعد از خرید ، از طریق بخش پشتیبانی سایت جزوه فا با ما تماس بگیرید. در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.

برخی جستارها برای این مطلب در جستجوگرها : ماهواره و مضرات آن مقاله در مورد مضرات ماهواره تاثیرات ماهواره بر جامعه آسیب های ماهواره بر جوانان آسیب های ماهواره بر خانواده مضرات ماهواره برای دانش آموزان تاثیرات ماهواره بر خانواده تاثیر ماهواره بر جوانان مقاله تاثیر ماهواره بر خانواده,پاورپوینت ماهواره دانلود پاورپوینت شبکه های اجتماعی پاورپوینت خانواده موفق دانلود پاورپوینت درباره ماهواره دانلود پاورپوینت در مورد ماهواره پاورپوینت تاثیر ماهواره بر خانواده دانلود رایگان پاورپوینت آموزش خانواده دانلود پاورپوینت تربیت فرزندان پاورپوینت آموزش خانواده در مدارس

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.قدردان اعتماد شما هستیم.