پاورپوینت تغذیه نوزاد با شیر مادر ppt


در حال بارگذاری
۸ مهر ۱۳۹۷
پاورپوینت فارسی
3.6 مگابایت
26 اسلاید فارسی
۴۹۰۰ تومان
خرید

تغذیه نوزاد از شیر مادر مزایای زیادی دارد. از جمله این مزایا می توان به مزایای تغذیه ای ، ایمنولوژیک ، مزایای روانی و مادری ، مزایای اقتصادی و اجتماعی و البته کاهش مرگ و میر کودکان اشاره کرد.در ادامه این تایپک در این زمینه یعنی تغذیه نوزاد از شیر مادر پارپوینتی رو برای شما فرهیخته گرامی به اشتراک گذاشته ایم که می توانید دریافت و حسب مورد ازش استفاده کنید.

پاوپوینت تغذیه نوزاد,پاورپوینت فواید شیر مادر, تغذیه نوزاد تغذیه نوزاد شش ماهه جدول غذای کمکی نوزاد تغذیه نوزاد تازه متولد شده طرز تهیه غذای کمکی نوزاد راهنمای تغذیه نوزاد کانال غذای کمکی نوزاد کارت تغذیه نوزاد تغذیه نوزاد شش ماهه کم وزن

تغذیه نوزاد از شیر مادر

همانطوری که فوقا اشاره شد یکی از مزایای تغذیه نوزاد از شیر مادر ، مزایای تغذیه ای است. لاکتوز موجود در شیر مادر باعث ایجاد محیطی اسیدی شده و نهایتا منجر به کنترل رشد باکتری های مضر روده و سبب جذب بهتر کلسیم ، منیزیم و سایر مواد معدنی می شود. گلوکز ، گالاکتوز ، گلوکزآمین و دیگر الیگو ساکارید های حاوی ازت شناخته شده احتمالا تاثیر مفیدی بر روی شیرخوار دارند.

فرایند تاثیر لاکتوز بدین صورت خواهد بود که الیگوساکارید های ازت دار سبب افزایش فعالیت لاکتوباسیلوس بیفیدوس شده و منجر به تبدیل لاکتوز به اسید لاکتیک و اسید استیک می شوند. و نهایتا باعث ایجاد محیطی اسیدی در روده شیرخوار گشته و در رشد ارگانیسم های بیماری زا اختلال ایجاد میکنند.

پاورپوینت تغذیه نوزاد از شیر مادر

این پاورپوینت در ۲۶ اسلاید فارسی می باشد. موضوعاتی که در این پاورپوینت فارسی بدان اشاره شده است تنها مربوط به مزایای تغیه ای شیر مادر نبوده بلکه به عناوینی همچون فیزیولوژی پستان ، فیزیولوژی ترشح شیر ،راه های افزایش ترشح شیر مادر ، معایب شیر خشک نیز اشاره شده است.

راهنمای دریافت پاورپوینت

برای دریافت این پاورپوینت  آماده کافیست بر روی یکی از دکمه های خرید در بالا و یا پایین کلیک کنید. پس از پرداخت آنلاین وجه در محیطی امن و توسط کلیه کارتهای بانکی، لینک دانلود بلافاصله برای شما فعال و پاورپوینت تغذیه نوزاد برای شما قابل دانلود خواهد شد. ضمنا در صورت ثبت صحیح ایمیل در هنگام خرید، یک لینک حاوی لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

خرید

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.قدردان اعتماد شما هستیم.