دانلود پاورپوینت اختلالات اضطرابی Anxiety Disorder


در حال بارگذاری
۸ مهر ۱۳۹۷
پاورپوینت فارسی
کمتر از 1 مگابایت
75 اسلاید فارسی
249 بازدید
۴۹۰۰ تومان
خرید

اختلالات اضطرابی موضوغعی است که در این تایپک از سایت jozvefa.ir با ارائه پاورپوینت آماده به آن خواهیم پرداخت.در ادامه با ما همراه باشید تا پس از ارائه مقدمه ای بر اضطراب ، در صورت نیاز فایل پاورپوینت اختلالات اضطرابی را دریافت کنید.

پاورپوینت اختلالات اضطرابی اختلالات اضطرابی بر اساس dsm5 دانلود رایگان پاورپوینت اختلالات اضطرابی دانلود پاورپوینت درباره اضطراب دانلود رایگان پاورپوینت اضطراب پاورپوینت اضطراب چیست طبقه بندی اختلالات اضطرابی در dsm 5 اختلالات اضطرابی pdf اضطراب ppt

اضطراب و اختلالات اضطرابی Anxiety Disorder

اضطراب شایعترین اختلال روانی و هسته مرکزی خیلی از اختلالات روانی است. یک احساس ترس  و هراس ناخوشایند ، دلشوره منتشر و مبهم و قریب الوقوع می باشد که منبع آن معلوم نیست و غالبا موجب تحریک سیستم عصبی خودکار می شود.

اضطراب یک فرآیند آگاه کننده ، اخطار دهنده با منشا و عامل نامشخصی است که از نظر منشا همراه با تعارضات روانی اشت. البته اضطراب به طور طبیعی برای زندگی لازم است. زیرا فرد را آماده مقابله با مشکلات و شرایط استرس زای قریب الوقوع می کند، ولی در صورت شدید بودن و نامشخص بودن علت، بیماری زا محسوب می شود.

اضطراب یک هیجان عادی بشر است و همه انسان ها آن را تجربه می کنند و یک احساس ناخوشایند ذهنی ترس ، تنش و احساس دلواپسی مهم است که با یک یا چند علامت جسمی مشخص می شود :

  • احساس خالی شدن سر دل
  • تپش قلب
  • سردرد
  • بی قراری و …

این مطلب را نیز حتما بخوانید : دانلود مقاله word درباره اضطراب و استرس

پاورپوینت اختلالات اضطرابی

پاورپوینت اختلالات اضطرابی در ۷۵ اسلاید فارسی می باشد. این پاورپوینت به تعاریف متعددی از اضطراب پرداخته و سپس انواع اختلالات ناشی از اضطراب را بررسی کرده است. همچنین انواع نظریه های اضطراب شامل نظریه های روانکاوی، رفتاری و وجودی بحث شده اند.

راهنمای دریافت پاورپوینت اختلالات اضطرابی

برای دریافت این پاورپوینت  آماده کافیست بر روی یکی از دکمه های خرید در بالا و یا پایین کلیک کنید. پس از پرداخت آنلاین وجه در محیطی امن و توسط کلیه کارتهای بانکی، لینک دانلود بلافاصله برای شما فعال و پاورپوینت  برای شما قابل دانلود خواهد شد. ضمنا در صورت ثبت صحیح ایمیل در هنگام خرید، یک لینک حاوی لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

خرید

ضمنا در صورت برخورد با هرگونه مشکل نیز چه در فرایند قبل از خرید و یا بعد از خرید ، از طریق بخش پشتیبانی سایت جزوه فا با ما تماس بگیرید. در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود. امیدواریم که تجربه خرید موفقی از وب سایت جزوه فارسی داشته باشید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.قدردان اعتماد شما هستیم.