دانلود پاورپوینت ویتامین های محلول در چربی A,E,D,K


در حال بارگذاری
۷ بهمن ۱۳۹۶
پاورپوینت فارسی
1.3 مگابایت
42 اسلاید
۲۵۰۰ تومان
خرید

ویتامین های محلول در چربی شامل ویتامین های مهم A,D,E,K می باشند.ویتامین های محلول در چربی ،ویتامین های غیر قطبی و نا محلول در آب می باشند.هریک از انواع ویتامین‌ها می‌توانند یک و یا چند نقش مختلف در بدن داشته باشند. ویتامین‌ها به دو دسته «ویتامین های محلول در آب» و «ویتامین‌های محلول در چربی» تقسیم می‌شوند.در اینجا پس از مقدمه ای کوتاه شما می توانید پاورپوینت اماده فارسی قابل ویرایش را دریافت نمایید.

ویتامین های محلول در چربی ppt,جذب ویتامین های محلول در چربی,عوارض مصرف زیاد ویتامین های محلول در چربی,علائم کمبود ویتامین های محلول در چربی,ویتامین محلول در چربی در جدول ,جذب ویتامین های محلول در آب ,جذب ویتامین k در روده بزرگ,جذب ویتامین محلول در چربی,داروهای محلول در چربی

ویتامین های محلول در چربی

در زیر بصورت کوتاه ویژگی ویتامین های محلول در چربی رو ذکر میکنیم و شما می توانید برای اطلاعات بیشتر پاورپوینت ویتامین های محلول در چربی رو دریافت کنید.

  • غیر قطبی و نامحلول در آب می باشند.
  • نقل و انتقال در خون یا همراه با لیپوپروتئین صورت می گیرد یا با ناقلین اختصاصی صورت می پذیرد.
  • همگی مشتقات ایزوپرن هستند.
  • چون مازاد آنها ذخیره می شود پس افزایش آنها با عوارض خواهد بود.
  • ویتامین E با وجود اینکه محلول در چربی است اما ذخیره می شود.

ویتامین های محلول در چربی نوعی ویتامین هستند که از طریق بافت چربی در بدن جذب می شوند. ویتامین های محلول در چربی نقشی کلیدی در سلامت عمومی انسان بازی می کنند. این موضوع مهم است که برای پیشگیری از بروز کمبود یا اوردوز ویتامین مقادیر متناسبی از آن مصرف شود.

حتما بخوانید : پاورپوینت ویتامین های محلول در آب

در پاورپوینت ویتامین های محلول در چربی به ویژگی های ۴ ویتامین محلول در چربی A,D,E,K در ۴۳ اسلاید فارسی قابل ویرایش اشاره شده است. و شما می توانید برای مطالعه و یا پرزنت و یا تحقیق دانش آموزش از آن استفاده نمایید. کافیست با مبلغی بسیار ناچیز این پاورپوینت فارسی را از وب سایت جزوه فا دریافت نمایید.

برخی کلمات کلیدی برای جستجوی بهتر در جستجو گرها :پاورپوینت ویتامین ها,دانلود پاورپوینت ویتامین A,پاورپوینت ویتامین ا,پاورپوینت ویتامین E,پاورپوینت ویتامین D, ویتامین های محلول در چربی ppt,جذب ویتامین های محلول در چربی,عوارض مصرف زیاد ویتامین های محلول در چربی,علائم کمبود ویتامین های محلول در چربی,ویتامین محلول در چربی در جدول ,جذب ویتامین های محلول در آب ,جذب ویتامین k در روده بزرگ,Fat soluble vitamins,جذب ویتامین محلول در چربی,داروهای محلول در چربی,تحقیق دانش آموزی ویتامین ها,پاورپوینت آماده,فواید ویتامین D

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.قدردان اعتماد شما هستیم.