پاورپوینت آماده آموزش مهارت های شغل یابی


در حال بارگذاری
۲۹ دی ۱۳۹۶
پاورپوینت فارسی
1 مگابایت
30 اسلاید
۵۰۰۰ تومان
خرید

شغل یابی یکی از مهمترین دغدغه ها برای کارجویان می باشد.برای دست یابی به یک فرصت شغلی مناسب ، علاوه بر داشتن مهارت و تجربه کافی نیاز به تلاش و پشتکار نیز می باشد.علاقه و استعدادهایی که داریم در کنار مهارتها و تجربه ها به ما کمک می کند تا بتوانیم شغل مناسبی را بدست آوریم.

مهارت شغل یابی آموزش مهارت های شغلی مهارت کاریابی چیست مهارت های کاریابی تحقیق در مورد مهارت کاریابی تست انتخاب شغل دانش و استعدادهای مورد نیاز تست استعداد شغلی

مهارت شغل یابی ، کاریابی

یکی از نیاز های اساسی بشر در طول تاریخ اشتغال موفقیت آمیز بوده است. چرا که انسان از طریق کارکردن علاوه بر ارضای نیاز هایی مادی خود ، نیاز های دیگری از جمله نیاز پیوند جویی ، تعلق اجتماعی و نیاز به عزت نفس خود را نیز برآورده می کند. و از طرفی دیگر به دلیل پیشرفت علم و صنعت و پیچیدگی و دگیرگونیهای دائم دنیای مشاغل و تقاضاهای روز افزون برای ورود به برخی از حرفه ها تصمیم گیری و انتخاب حرفه امری دشوار شده است.

مهارت های شغل یابی در واقع مجموعه مهارت هایی است که به افراد در جستجوی کار کمک میکند. تا در حداقل زمان ممکن اطلاعاتی را درباره بازار مشاغل بدست آورند. رغبت های خود را با نیاز بازار کار هماهنگ کنند . و عملا از طریق راهبردهایی چون آماده کردن خلاصه سوابق شغلی (رزومه) ، نامه های سرپوشیده ، شبکه سازی و آماده شدن برای مصاحبه استخدامی و پیگیری مصاحبه در فرایند جستجوی کار درگیر شوند.

مهارت کاریابی مهارت کاریابی چیست تحقیق در مورد مهارت کاریابی آموزش مهارت های شغلی تعریف کاریابی مهارت شغلی

پاورپوینت مهارت های شغل یابی

شما می توانید در اینجا پاورپوینت مهارت شغلی یابی (کاریابی) را با مبلغ بسیار ناچیزی دانلود کنید و حسب مورد در ارائه پرزنت و یا مطالعه و آموزش بهره ببرید. امید است این پاورپوینت آموزشی مهارت های کاریابی برای شما مفید واقع گردد.

این پاورپوینت می تواند بعنوان تحقیق برای کاریابی و شغل یابی نیز مورد استفاده شما قرار بگیرد.

کلمات مرتبط جهت جستجوی بهتر : مهارت شغل یابی,آموزش مهارت های شغلی,مهارت کاریابی چیست,مهارت های کاریابی,تحقیق در مورد مهارت کاریابی,استعداد شغلی,تحقیق در مورد مهارت کاریابی

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.قدردان اعتماد شما هستیم.