دانلود جزوه ورد WORD روانشناسی انگیزش Psychology motivation


در حال بارگذاری
۱۱ مهر ۱۳۹۷
WORD ورد قابل ویرایش
کمتر از 1 مگابایت
30 صفحه فارسی
۹۹۰۰ تومان
خرید

روانشناسی انگیزش Psychology motivation موضوعی است که رد این تایپک از وب سایت جزوه فارسی با ارائه یک فایل ورد در خدمت شما فرهیخته گرامی هستیم. در ادامه مقدمه ای کوتاه از این جزوه ارائه خواهیم داد و در صورت نیاز شما می توانید این جزوه رو از سایت تهیه بفرمائید.

Psychology motivation,روانشناسی انگیزش ppt,روانشناسی انگیزش و هیجان,روانشناسی انگیزشی چیست,تحقیق درباره روانشناسی انگیزشی,روانشناسی ایجاد انگیزه

مختصری درباره انگیزش و روانشناسی انگیزش

رفتارهای انسان به استثنای برخی بازتاب های ساده به «انگیزه» motive بستگی دارد. به عبارت دیگر ، ظهور رفتار انسان ها تنها به وجود محرک و متغیر های ژنتیک وابسته نیست بلکه شدت و فرکانس متغیرهای مداخله گر درون ارگانیزمی (درون انسان) در پدید آیی رفتارهای انگیزشی سهم بسزایی دارد.

تعریف انگیزش (Motivation) بستگی به مفاهیم نظری روانشناسی دارد. در واقع تعریف یک روان شناس از انگیزش به دیدگاه او بستگی دارد. فروید،کتل ،مورفی،هب و … تعاریفی را در مورد انگیزش ارائه کرده اند اما در یک جمع بندی کلی می توان انگیزش را به صورت «مجموع متغیر های ارگانیزمی و محیطی که کنش آنها به فعالیت عمومی و جهت دار احساس و رفتار منجز می شود » تعریف کرد.

روانشناسی انگیزش جایگاه مهمی در روانشناسی دارد و چنین استنباط میگردد که روانشناسی انگیزش با مسائل  پدیده هایی سر و کار دارد که روان شناسی با آنها رو به روست. با کمی دقت می توان دریافت که برای پژوهشگران مسائل اساسی عبارتند از اینکه :

چرا رفتار خاصی پدید می آید ،چرا رفتار هدفدار است ؟ چرا رفتار به صورت پیوسته و متناوب اتفاق می افتد و …

حتما بخوانید : پاورپوینت علایم شناسی بیماری های روانی

نتیجه گیری کلی

یکی از وظایف مدیر و رهبر در یک سازمان بالابردن انگیزش افراد برای انجام بهتر کارهاست و یکی از خصوصیات یک رهبر خوب تاثیرگذار بودن اوست.

افرادی که نیاز به کسب موفقیت در آنها شدید باشد عملکرد بهتری دارند. و سازمان هایی که تعداد بیشتری از این افراد را در اختیار داشته باشند بازده بهتری دارند و سودآورتر هستند. دیوید مک کله لند می گوید : ما می توانیم افراد را آموزش دهیم تا آنها به اشخاصی تبدیل شوند که نیاز به کسب موفقیت در آنها شدید است و از این طریق می توانیم عملکرد و بازده سازمان ره بهوبد بخشیم.

چرا فایل (جزوه) ورد WORD روانشناسی انگیزش؟

این فایل که در ۳۰ صفحه و به زبان فارسی با شما به اشتراک گذاشته شده است به کلیه مفاهیم و اطلاعات در زمینه انگیزش، روانشناسی انگیزش و هیجان و تئوری های مربوطه اشاره کرده است. این فایل قابل ویرایش بوده و شما می توانید براحتی محتوایی از این ۳۰ صفحه را کم و یا بدان اضافه نمایید.

راهنمای دریافت این جزوه

برای دریافت این مقاله ورد  آماده کافیست بر روی یکی از دکمه های خرید در بالا و یا پایین کلیک کنید. پس از پرداخت آنلاین وجه در محیطی امن و توسط کلیه کارتهای بانکی، لینک دانلود بلافاصله برای شما فعال و مقاله روان شناسی انگیزش برای شما قابل دانلود خواهد شد. ضمنا در صورت ثبت صحیح ایمیل در هنگام خرید، یک لینک حاوی لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

خرید

ضمنا در صورت برخورد با هرگونه مشکل نیز چه در فرایند قبل از خرید و یا بعد از خرید ، از طریق بخش پشتیبانی سایت جزوه فا با ما تماس بگیرید. در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود. امیدواریم که تجربه خرید موفقی از وب سایت جزوه فارسی داشته باشید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.قدردان اعتماد شما هستیم.