دانلود پاورپوینت کشتارگاه طیور


در حال بارگذاری
۲ بهمن ۱۳۹۶
پاورپوینت فارسی
500 کیلوبایت
40 اسلاید
۲۰۰۰ تومان
خرید

پاورپوینت کشتارگاه طیور شامل دو بخش اصلی یعنی محتوای مربوط به مراحل کشتار تا بسته بندی و بخش دوم مربوط به بازرسی بهداشتی قبل و بعد از کشتار طیور می باشد.

 پاورپوینت کشتارگاه طیور بازرسی گوشت مرغ بازرسی کشتارگاه طیور مراحل کشتار مرغ تجهیزات کشتارگاه مرغ بهداشت محیط کشتارگاه هزینه کشتارگاه مرغ طرح توجیهی کشتارگاه صنعتی طیور

کشتارگاه طیور

کشتارگاه های طیور به منظور بازرسی گوشت جهت حصول اطمینان از سلامت گوشت و قابلیت عرضه و مصرف گوشت های تولیدی تاسیس شده و فعالیت دارد. امروزه بازرشی گوشت به دلیل وجود بیماری های مشترک بین انسان و دام اهمیت بسیار بالایی دارد. همچنین عرضه گوشت با کیفیت مناسب از هر لحاظ برای مصرف کنندگان بسیار مهم است. که این وظیفه مهم بر عهده دامپزشکان و بازرسی فعال گوشت می باشد.

محل احداث کشتارگاه باید از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار گیرد .به عنوان مثال کشتارگاه باید در فاصله مناسبی از شهر و مناطق مسکونی قرار داشته باشد. مثلا نزدی به مناطق مسکونی نباشد تا از بروز بیماری های احتمالی جلوگیر شود. از طرفی به راه های ارتباطی نزدیک باشد. تا در فاصله کمتر زمانی محصول تولید شده به دست مصرف کننده و مکانهای عرضه گوشت برسد. و سایر موارد که در فایل پیوستی وجود دارد.

بخش بازرسی گوشت در کشتار گاه

در بحث مربوط به بازرسی گوشت طیور ، طیور از لحاظ بیماری طیور مثل بیماری های ویروسی (نیوکاسل،برونشیت،آبله و غیره) و بیماری های باکتریایی (سالمونلوز، کلی باسیلوز، پاستورلوز و غیره) و بیماری های انگلی و قارچی مورد بررسی قرار میگیرد.که شامل بازرسی های پیش از کشتار و پس از کشتار طیور می باشد.

دانلود پاورپوینت کشتار طیور

شما می توانید این فایل اشتراکی را با مبلغ بسیار ناچیزی که در ۴۰ اسلاید فارسی قابل ویرایش تنظیم شده است دانلود و حسب نیازتون ازش بهره برداری کنید.امیدوار هستیم که این اشتراک از سایت جزوه فا برای شما مفید باشه و بتونه نیاز شما رو در جهت پاورپوینت کشتار طیور بر طرف کنه.

 

برخی کلمات برای جستجوی بهتر در جستجوگرها :  پاورپوینت کشتارگاه طیور ppt,بازرسی گوشت مرغ,بازرسی کشتارگاه طیور,مراحل کشتار مرغ,تجهیزات کشتارگاه مرغ,بهداشت محیط کشتارگاه,هزینه کشتارگاه مرغ,طرح توجیهی کشتارگاه صنعتی طیور

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.قدردان اعتماد شما هستیم.