دانلود پاورپوینت انواع خشک کن ها در صنعت


در حال بارگذاری
۲۰ فروردین ۱۳۹۷
پاورپوینت فارسی
6 مگابایت
42 اسلاید
۸۷۰۰ تومان
خرید

انواع خشک کن ها در صنعت یا بعبارتی سیستم های خشک کن ، موضوعی است که در این تایپک از وب سایت جزوه فارسی با ارائه یک پاورپوینت آماده فارسی و قابل ویرایش در خدمت شما هستیم. شما می توانید به راحتی این پاورپوینت آماده انواع خشک کن ها را براحتی خریداری و دانلود نمایید.

 انواع خشک کن ها انواع خشک کن ها در مهندسی شیمی انواع خشک کن ها در صنعت انواع خشک کن های صنعتی کاربرد خشک کن ها در صنعت انواع سیستم های خشک کن خشک کن سینی دار خشک کن پاششی+pdf خشک کن تونلی

مقدمه ای بر خشک کردن و خشک کن ها

خشک کردن یکی از فرآیند های صنعتی است که در بسیاری از صنایع و در مراحل مختلف فرآیند ها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد . شاید بتوان به عنوان یکی از عمده ترین موارد استفاده از پدیده خشک کردن در صنایعی گران و پر مصرف مانند صنایع غذایی ، خشک کردن گیاهان خوراکی ( مانند برگ سبز چای ) و گیاهان دارویی ( مانند انواع جوشانده ها ) ، و صنایع دارویی ( در تهیه انواع قرص ها و پودرها ) نام برد .

دستگاههایی که عمل خشک کردن را انجام می دهند با توجه به پارامترهای زیر انتخاب می شوند :

 1. روش فرآیند ، پیوسته یا نا پیوسته بودن عملیات : در روش ناپیوسته دستگاه خشک کن با مواد مرطوب باردهی شده و در آن تا خشک شدن باقی می ماند ، سپس خالی شده و مجددا با مواد مرطوب پر می شود . در خشک کن های مداوم به صورت پیوسته مواد و گاز خنک کننده وارد و خارج می شوند .
 2. روش اعمال حرارت مورد نیاز برای تبخیر رطوبت : در خشک کن های مستقیم ، حرارت با تماس مستقیم ماه یا گاز داغ به آن منتقل می شود . در خشک کن های غیر مستقیم ، حرارت به طریق هدایت از سطح یا تشعشعات IR یا روشهای دیگر به جسم مرطوب رسیده و از گاز تنها برای حمل رطوبت خارج شده از جسم استفاده می کنند .
 3. طبیعت ماده خشک شونده ، شکل فیزیکی ماده می تواند در تعیین نوع خشک کن موثر باشد.

دریافت پاورپوینت خشک کن ها

دریاtت این پاورپوینت آماده که در ۴۰ اسلاید فارسی و قابل ویرایش می باشد از طری دکمه خرید در بالا و یا دکمه خرید زیر قابل دریافت می باشد. پس از پرداخت آنلاین در محیطی امن ،لینک دانلود برای شما فعال خواهد شد.

خرید

محتوای پاورپوینت شامل معرفی انواع خشک کن ها به همراه تصاویر و توضیحات می باشد.

برخی جستارها برای این فایل :  انواع خشک کن ها انواع خشک کن ها در مهندسی شیمی انواع خشک کن ها در صنعت انواع خشک کن های صنعتی کاربرد خشک کن ها در صنعت انواع سیستم های خشک کن خشک کن سینی دار خشک کن پاششی+pdf خشک کن تونلی

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.قدردان اعتماد شما هستیم.