دانلود مجموعه پاورپوینت باکتری ها – ۱۶ پاورپوینت آماده


در حال بارگذاری
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
پاورپوینت
29 مگابایت
16 پاورپوینت
۸۹۰۰ تومان
خرید

پاورپوینت باکتری ها که در این وقت از وب سایت علمی آموزشی جزوه فارسی در دسترس شما فرهیخته گرامی قرار گرفته است مشتمل از ۱۶ پاورپوینت باکتری ها می باشد که شما می توانید براحتی از اینجا دانلود و حسب نیازتون از آنها بهره برداری نمایید. بعنوان مثال از این پاورپوینت ها برای مطالعه و یا پرزنت کلاسی و غیره می توانید استفاده نمایید. این پاورپوینت ها می تواند برای کلیه رشته های علوم پزشکی ، حسب مورد ، مورد استفاده قرار بگیرد. بعنوان مثال رشته های همچون علوم آزمایشگاهی ، پزشکی ، بهداشت ، میکروبیولوژی و غیره.

 پاورپوینت باکتری ها پاورپوینت باکتری شناسی  دانلود پاورپوینت در مورد باکتری ها  دانلود قالب پاورپوینت باکتری  میکروبیولوژی عمومی ppt  میکروب شناسی ppt

پاورپوینت باکتری ها

 پاورپوینت هایی که در این مجموعه قرار گرفته اند شامل انواع مختلفی از باکتری ها مانند باکتری های شیگلا ، سالمونلا ، کلستریدیوم بوتولینیوم ، کلستریدیوم تتانی tetani، گونه های کلامیدیا ، باکتری اشرشیا کلی ، کورینه باکتریوم ها ،مایکو باکتریوم توبرکلوزیس ، نوکاردیاها ، استرپتو کوک پنومونی ،فرانسیلا ، ویبریو کلرا ، یرسینیا ها ،اکتینو مایست ها ، بوردتلا، رکتزیاسه ها ، باکتری های هموفیلوس ، پاستورلا

چرا باید این مجموعه پاورپوینت باکتری ها را دریافت کنم

این مجموعه شامل بسیاری از باکتری های مهمی است که می تواند بعنوان پرزنت های کلاسی و یا تحقیق دانشجویی برای دانشجویان و اساتید محترم مورد استفاده قرار بگیرد. در واقع شما با دریافت این مجموعه دیگر نیازی به بررسی کتب و سایت های مختلف جهت تجمیع مطالب در ارتباط با باکتری ها فوق نخواهید داشت.

روش دریافت این پاورپوینت ها

برای دریافت این پاورپوینت های آماده کافیست بر روی یکی از دکمه های خرید در بالا و یا پایین کلیک کنید. پس از پرداخت آنلاین وجه در محیطی امن و توسط کلیه کارتهای بانکی، لینک دانلود بلافاصله برای شما فعال و پاورپوینت باکتری ها برای شما قابل دانلود خواهد شد.

خرید

ضمنا در صورت برخورد با هرگونه مشکل نیز چه در فرایند قبل از خرید و یا بعد از خرید ، از طریق بخش پشتیبانی سایت جزوه فا با ما تماس بگیرید. در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.قدردان اعتماد شما هستیم.