دانلود جزوات کامل اقتصاد سلامت به فرمت پاورپوینت ppt


در حال بارگذاری
۲۹ فروردین ۱۳۹۷
پاورپوینت
5 مگابایت
جمعا 140 اسلاید
۹۵۰۰ تومان
خرید

اقتصاد سلامت عبارت است از چگونگی تخصیص منابع کمیاب برای تولید سلامت و چگونگی توزیع خدمات سلامت و خود سلامت بین افراد و گروه های مختلف جامعه. در اینجا مجموعه جزوات کامل اقتصاد سلامت در قالب پاورپوینت های آموزشی در تعداد ۷ پاورپوینت برای شما آماده کرده ایم . در ادامه توضیحات مختصری در ارتباط با این جزوات خواهیم آورد و براحتی می توانید در صورت نیاز این جزوات رو تهیه و استفاده نمایید.

جزوه اقتصاد سلامت اقتصاد سلامت pdf کتاب اقتصاد بهداشت اقتصاد سلامت ppt منابع ارشد اقتصاد بهداشت دانلود کتاب اقتصاد سلامت دکتر نکویی استخدام اقتصاد بهداشت اقتصاد بهداشت چیست؟

اهداف اقتصاد سلامت

۱- به حد اکثر رساندن رفاه اجتماعی از طریق به حداکثر رساندن کارآیی

۲- برابری و مساوات (عدالت ) یکی از مهمترین شاخص ها برای محاسبه میزان موفقیت در سیاست های بهداشت محسوب می شود که تعابیر مختلفی دارد و شامل :

 • برابری مصرف : همه یک نوع خدمات دریافت کنند.
 • بهداشت برابر : بسیار بلند پروازانه است
 • دسترسی (بهره مندی بر اساس نیاز) : این مسئله بطور محدود برابری جغرافیایی را مطرح مینماید، درمان یکسان برای نیاز یکسان این از اصل برابری افقی تبعیت میکند و اولویت بندی مشکلات بهداشتی گروههای متفاوت را دچار مشکل می نماید
 • ارائه خدمات بهداشتی درمانی بر اساس مفید بودن: بدان معنی آیا کسی که خدمات را دریافت میکند از آن سود میبرد یا نه این تعریف مورد حمایت اقتصاددانان است استفاده در عمل مشکل است.

این مطلب را نیز حتما بخوانید : دانلود جزوات کلیات پزشکی و بهداشت عمومی

ویژگی جزوات اقتصاد سلامت

جزوات در  پاورپوینت های آماده ای می باشد که به مباحثی از جمله نظام سلامت و آشنایی با نظام سلامت ، اقتصاد ، نقاط آغازین اقتصاد ، تعریف و اهداف اقتصاد سلامت یا بعبارتی اقتصاد بهداشت ، اقتصاد کلان ، تولید خالص و ناخالص ملی،تورم ، تجارت بیم الملل ،اقتصاد کلان و عوامل خطر بیماری،اقتصاد کلان و خانوار،اقتصاد کلان و بخش بهداشت ،هزینه مراقبت های بهداشتی ،ابزار های اقتصادی برای تحلیل بازار،تقاضا و عوامل موثر در تقاضا،تقاضای خدمات سلامت،تعریف سود، تفسیر منحنی عرضه،فاکتورهای موثر بر عرضه خدمات و کالا،تخصیص و توزیع منابع مالی،نکات موثر بر افزایش هزینه های بهداشتی،عملکرد مالی نظام سلامت،چالش های نظام سلامت ایران، بیمه سلامت و اهداف آن ،عوامل موثر در تقاضای مردم برای مراقبتهای بهداشتی درمانی و غیره

 

نحوه دریافت پاورپوینت های اقتصاد سلامت

شما فرهیخته گرامی برای دریافت این فایل ها کافیست از طریق دکمه خرید در بالا و یا دکمه سبز رنگ خرید در زیر نسبت به پرداخت اقدام نمایید. پس از پرداخت موفق ، لینک دانلود حضور شما فعال و شما قادر به دانلود پاورپوینت های اقتصاد سلامت خواهید بود. ضمنا در صورت برخورد با هرگونه مشکل نیز براحتی از بخش پشتیبانی سایت جزوه فارسی می توانید با ما تماس بگیرید. به قطع و یقین پاسخگو و قدردان اعتماد شما خواهیم بود.

خرید

برخی جستارها برای این مطلب در جستجوگرها : جزوه اقتصاد سلامت اقتصاد سلامت pdf کتاب اقتصاد بهداشت اقتصاد سلامت ppt منابع ارشد اقتصاد بهداشت دانلود کتاب اقتصاد سلامت دکتر نکویی استخدام اقتصاد بهداشت اقتصاد بهداشت چیست؟

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.قدردان اعتماد شما هستیم.