تحقیق دانش آموزی درباره دانشمندان ایرانی


در حال بارگذاری
۷ فروردین ۱۳۹۷
ورد WORD قابل ویرایش
100 کیلوبایت
12 صفحه
1237 بازدید
۳۹۰۰ تومان
خرید

تحقیق دانش آموزی یا بعبارتی انشا درباره دانشمندان ایرانی ، موضوعی است که در این تایپک از وب سایت جزوه فارسی در خدمت شما دوست عزیز هستیم. این تحقیق دانش آموزی درباره ۵ نفر از دانشمندان بزرگ ایرانی می باشد . که شما می توانید بعنوان تحقیق کلاسی برای دوره های ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان از آن بهره ببرید.

تحقیق دانش آموزی دانشمندان ایرانی انشا درباره دانشمندان ایرانی خلاصه زندگینامه دانشمندان ایرانی زندگینامه ابوعلی سینا برای کودکان خلاصه زندگی ابوعلی سینا شرح حال یکی از دانشمندان ایرانی به طور خلاصه تحقیق درباره ی ابن سینا برای کلاس چهارم یکی از دانشمندان بزرگ ایرانی یک دانشمند بزرگ ایرانی

انشا درباره دانشمندان ایرانی

در این تحقیق دانش آموزی که با فرمت WORD و قابل ویرایش می باشد ، ۵ تن از دانشمندان ایرانی همراه با زندگینامه و آثار آنها ذکر شده اند. اسامی این دانشمندان ایرانی که در این تحقیق کلاسی آمده است عبارتند از : حکیم بوعلی سینا ، خیام نیشابوری ، ابوریحان بیرونی ،شیخ بهایی و محمد بن زکریای رازی.

موارد استفاده از این تحقیق دانش آموزی

این تحقیق می تواند بعنوان تحقیق کلاسی یا انشا برای دانش آموزان پایه ابتدایی ، متوسه و دبیرستان استفاده شود. و همچنین چون قابل ویرایش می باشد ، شما میتوانید یک یا چند زندگینامه از این دانشمندان را حذف کنید و حتی می توانید فقط یکی از آنها را نگه دارید. این انشا کلاسی برای دوره ایتدایی و متوسطه بسیار مناسب و کامل می باشد و نیازی نیست تا شما به دنبال محتوا و تایپ و تنظیم اون باشید. براحتی می توانید از این تحقیق استفاده کنید.

بخشی کوتاه از زندگینامه ابوریحان بیرونی

ابوریحان محمدبن احمدبیرونی خوارزمی ازنوابغ وعلما ودانشمندان ایرانی اهل خوارزم اودرروزسوم ذی الحجه سال ۳۶۲به دنیا آمدابوریحان درجوانی خودکه همزمان با حکومت خوارزمشاهیان قدیم بودبه درباراین سلسله ایرانی نژاداصیل خوارزم پیوست این خاندان خوداهل علم وادب وحامی دانشمندان وعالمان بشمارمی رفتند.درنوجوانی ابوریحان نزدیکی ازامیرزادگان دانشمندخاندان آل عراق به نام ابومنصوربن علی بن عراق معروف به ابونصرعراق مثلثات کروی وفنون ریاضی راآموخت ابوریحان با حمایت مالی ومعنوی ازجانب این شخص نزداستادان مختلف به فراگیری علوم مختلفی چون طب وفلسفه نیزپرداخت .

راهنمای دریافت

شما دوست خوبم میتوانید با مبلغی ناچیز این فایل ورد رو دانلود و استفاده نمایید.

خرید

برخی جستارها برای این مقاله : تحقیق دانش آموزی دانشمندان ایرانی انشا درباره دانشمندان ایرانی خلاصه زندگینامه دانشمندان ایرانی زندگینامه ابوعلی سینا برای کودکان خلاصه زندگی ابوعلی سینا شرح حال یکی از دانشمندان ایرانی به طور خلاصه تحقیق درباره ی ابن سینا برای کلاس چهارم یکی از دانشمندان بزرگ ایرانی یک دانشمند بزرگ ایرانی تحقیق درباره عمر خیام تحقیق درباره ابوریحان بیرونی تحقیق دانش آموزی برای زکریای رازی تحقیق دانش آموزی برای شیخ بهایی

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.قدردان اعتماد شما هستیم.