دانلود پاورپوینت بیماری و اختلالات روده ای

اختلالات روده ای که با شما در قالب یک فایل پاورپوینت به اشتراک گذاشته ایم ، شامل یبوست ، اسهال ، بی اختیاری مدفوع ، آپاندیسیت ،سندرم روده تحریک پذیر ،دیورتیکول ،پریتونیت ،بیماری کرون ،کولیت اولسروز ,انسداد روده،سرطان کولون ،پولیپ های ولون و راست روده ،آبسه های آنورکتال ،فیستول مقعدی،فیشر مقعدی،هموروئید و …می باشد.

دانلود جزوه ورد WORD روانشناسی انگیزش Psychology motivation

رفتارهای انسان به استثنای برخی بازتاب های ساده به «انگیزه» motive بستگی دارد. به عبارت دیگر ، ظهور رفتار انسان ها تنها به وجود محرک و متغیر های ژنتیک وابسته نیست بلکه شدت و فرکانس متغیرهای مداخله گر درون ارگانیزمی (درون انسان) در پدید آیی رفتارهای انگیزشی سهم بسزایی دارد.

دانلود رایگان پاورپوینت تنظیم خانواده family planning ppt

تنظیم خانواده به اجتناب از بارداری های ناخواسته و برنامه ریزی نشده اطلاق می شود.

دانلود پاورپوینت اختلالات اضطرابی Anxiety Disorder

اضطراب شایعترین اختلال روانی و هسته مرکزی خیلی از اختلالات روانی است. یک احساس ترس  و هراس ناخوشایند ، دلشوره منتشر و مبهم و قریب الوقوع می باشد که منبع آن معلوم نیست و غالبا موجب تحریک سیستم عصبی خودکار می شود.

پاورپوینت تغذیه نوزاد با شیر مادر ppt

تغذیه نوزاد از شیر مادر مزایای زیادی دارد. از جمله این مزایا می توان به مزایای تغذیه ای ، ایمنولوژیک ، مزایای روانی و مادری ، مزایای اقتصادی و اجتماعی و البته کاهش مرگ و میر کودکان اشاره کرد.در ادامه این تایپک در این زمینه یعنی تغذیه نوزاد از شیر مادر پارپوینتی رو برای شما فرهیخته گرامی به اشتراک گذاشته ایم که می توانید دریافت و حسب مورد ازش استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت فیزیولوژی و آناتومی غده پانکراس Pancreas

پانکراس یا لوزالمعده عضوی است در بدن که در ناحیه شکم انسان قرار گرفته است.در واقع نقش غده پانکراس تبدیل مواد غذایی به سوخت برای سلول های بدن می باشد. در ادامه پاورپوینت آماده در ارتباط با فیزیولوژی و آناتومی غده پانکراس برای شما فرهیخته گرامی از وب سایت جزوه فا به اشتراک خواهیم گذاشت که امیدواریم برای شما سودمند باشد. لطفا در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی پاورپوینت آناتومی و فیزیولوژی غده پانکراس بپردازیم.

دانلود پاورپوینت پرستاری در اختلالات مری Esophagus

پرستاری در اختلالات مری ، موضوعی است که در این تایپک از وب سایت جزوه فارسی با اشتراک پاورپوینت آماده با شما فرهیخته گرامی همراه هستیم. در ارتباط با رشته پرستاری و سایر رشته های علوم پزشکی ، اطلاعات ارزشمند زیادی در حال حاضر در وب سایت جزوه فا موجوده که کافیست به بخش زیر مجموعه علوم پزشکی و یا پرستاری و سایر رشته ها مانند تکنسین اتاق عمل و غیره مراجعه نمایید.

گزارش کارآموزی بهداشت حرفه ای در بیمارستان فرمت WORD قابل ویرایش

گزارش کارآموزی بهداشت حرفه ای در بیمارستان از جمله گزارش کار های آماده کاملی است که در وب سایت جزوه فارسی به اشتراک گذاشته شده است. بهداشت حرفه ای وظایف برجسته ای می تونه در بیمارستان داشته باشه که می توان از این موارد به ارزیابی و اندازه گیری عوامل زیان آور فیزیکی و شیمیایی مانند صدا ، نور و روشنایی،  ارزیابی و کمک به بهبود وضعیت ارگونومیکی کارکنان اعم از کارکنان پرسنلی ، خدماتی ، پزشک ، پرستار و غیره.

دانلود مقاله مدیریت – تحقیق آماده دانشجویی مدیریت

مقاله مدیریت که در این تایپک با شما فرهیخته گرامی از وب سایت جزوه فارسی به اشتراک خواهیم گذاشت در واقع یک تحقیق آماده دانشجویی مدیریت می باشد. بیشتر می توان تحقیق مدیریت روی این فایل گذاشت تا بخواهیم مقاله مدیریت بنامیم. اما خب اطلاعات بسیار خوبی در ارتباط با مدیریت در این فایل آماده ورد ذکر شده است که در ادامه به بررسی محتوای آن خواهیم پرداخت.

دانلود پاورپوینت باکتری نوکاردیا Nocardia bacteria

باکتری نوکاردیا  باکتری های گرم مثبت از گروه اکتینوباکتر ها هستند. این باکتری ها منشعب ، شاخه دار یا رشته ای شبیه هایف قارچ می باشند. باکتری هایی کاتالاز مثبت ، به شدت هوازی و ساکن آب و خاک نیز هستند.

پاورپوینت تغذیه ورزشی و نقش پروتئین و اسید آمینه در تغذیه ورزشکاران

پاورپوینت تغذیه ورزشی که به بررسی نقش پروتئین ها و اسید آمینه در تغذیه ورشکاران پرداخته است ، اشتراک بسیار ارزشمند ما با شما فرهیخته گرامی در این تایپک از وب سایت جزوه فارسی خواهد بود.

دانلود جزوه فیزیولوژی سلول پاورپوینت ppt

جزوه فیزیولوژی سلول ، اشتراک ما با شما دوست خوبم ، در این تایپک از وب سایت اشتراک فایل جزوه فارسی خواهد بود.در ادامه پس از مقدمه ای کوتاه ، میتوانید پاورپوینت فیزیولوژی سلول رو حسب نیاز دریافت نمایید.

دانلود جزوه انگل شناسی عملی

جزوه انگل شناسی عملی ، اشتراک ما با شما فرهیخته گرامی در این تایپک از وب سایت جزوه فارسی خواهد بود. جزوه انگل شناسی عملی در ده جلسه به فرمت PDF همراه با تصاویر میکروسکوپی انگل ها و توضیحات مورد نیاز آنها می باشد. یکی از رشته هایی که انگل شناسی عملی در اون بسیار مهمه ، رشته علوم آزمایشگاهی می باشد.

پاورپوینت دستگاه تنفسی انسان و بیماری های دستگاه تنفسی

پاورپوینت دستگاه تنفسی Respiratory tract ، پاورپوینت آماده با ۷۹ اسلاید می باشد که به تشریح و بررسی دستگاه تنفسی انسان و بیماری های دستگاه تنفسی پرداخته است. این پاورپوینت آماده که از وب سایت جزوه فارسی برای شما به اشتراک گذاشته می شود به زبان فارسی می باشد.

پاورپوینت ماهواره و عوارض ناشی از پرتو های ماهواره

ماهواره به دستگاه های ساخت بشر گفته می شود که در مدارهایی در فضا به گرد زمین یا سیارات دیگر می چرخند. اهمیت ماهواره برای مخابرات و بررسی منابع زمینی و پزوهش و کاربردهای نظامی و جاسوسی روز افزون است. پاورپوینت ماهواره و عوارض ناشی از پرتو های آن موضوعی است که در این تایپک از جزوه فا با شما هستیم.

دانلود پاورپوینت بیماری های عفونی و تشخیص های آزمایشگاهی

پاورپوینت بیماری های عفونی اشتراک این تایپک ما با شما فرهیخته گرامی در وب سایت جزوه فارسی خواهد بود. در ادامه در ارتباط با پاورپوینت بیماری های عفونی و ویزگی ها اون اشاره خواهیم کرد و شما می توانید حسب نیازتون این پاورپوینت اماده رو که در ۹۵ اسلاید قابل ویرایش و فارسی می باشد رو دریافت کنید.

0