دانلود پاورپوینت تغذیه ورزشی مطلوب قبل و بعد و حین فعالیت ورزشی

پاورپوینت تغذیه ورزشی رو در این وقت از وب سایت جزوه فا دانلود کنید. پاورپوینت تغذیه ورزشی در ۲۰ اسلاید کاملا فارسی و قابل ویرایش می باشد. پاورپوینت تغذیه ورزشی به تغذیه ورزشکار در قبل و حین و پس از فعالیت ورزشی و مسابقات ورزشی پرداخته است. در ادامه با مقدمه ای درباره تغذیه ورزشکاران با ما همراه باشید.

دانلود پاورپوینت ویتامین ها محلول در آب

ویتامین های محلول در آب از انوع ویتامین ها می باشند. به طور کلی ویتامین ها به دو دوسته ویتامین های محلول در چربی و ویتامین های محلول در آب تقسیم می شوند. اولین ویتامین محلول در آب که کشف شد ویتامین B1 بود که نام دیگر ان تیامین thiamine می باشد. ویتامین C و ویتامین های گروه B از گروه ویتامین های محلول در آب می باشند. پاورپوینتی که در اینجا می توانید آنرا دریافت کنید به صورت مفصل به ویتامین های محلول در آب پرداخته است.

دانلود پاورپوینت ویتامین های محلول در چربی A,E,D,K

ویتامین های محلول در چربی شامل ویتامین های مهم A,D,E,K می باشند.ویتامین های محلول در چربی ،ویتامین های غیر قطبی و نا محلول در آب می باشند.هریک از انواع ویتامین‌ها می‌توانند یک و یا چند نقش مختلف در بدن داشته باشند. ویتامین‌ها به دو دسته «ویتامین‌های محلول در آب» و «ویتامین‌های محلول در چربی» تقسیم می‌شوند.در اینجا پس از مقدمه ای کوتاه شما می توانید پاورپوینت اماده فارسی قابل ویرایش را دریافت نمایید.

دانلود پاورپوینت تقلبات مواد غذایی

تقلبات در مواد غذایی می تواند به دلایل مختلفی به منظور بدست اوردن سود بیشتر و یا کم کردن هزینه های تولید صورت گیرد. این تقلبات مواد غذایی حسب نوع تقلب می تواند کم خطر و یا خطرناک باشد. در ادامه مقدمه ای بر تقلبات مواد غذایی داریو و شما همزمان میتوانید برای مطالعه بیشتر پاورپوینت آماده رو خریداری نمایید.

دانلود پاورپوینت کشتارگاه طیور

پاورپوینت کشتارگاه طیور شامل دو بخش اصلی یعنی محتوای مربوط به مراحل کشتار تا بسته بندی و بخش دوم مربوط به بازرسی بهداشتی قبل و بعد از کشتار طیور می باشد.

پاورپوینت آماده آموزش مهارت های شغل یابی

یکی از نیاز های اساسی بشر در طول تاریخ اشتغال موفقیت آمیز بوده است. چرا که انسان از طریق کارکردن علاوه بر ارضای نیاز هایی مادی خود ، نیاز های دیگری از جمله نیاز پیوند جویی ، تعلق اجتماعی و نیاز به عزت نفس خود را نیز برآورده می کند. در این پاورپوینت فارسی به اطلاعاتی درباره شغل یابی پرداخته شده است.

دانلود پاورپوینت اسکیزوفرنی schizophrenia

اسکیزوفرنی یا روان گسیختگی ، مجموعه اختلالاتی است که با آشفتگی در ادراک،گفتار ، تفکر ، عاطفه ، اراده و فعالیت های اجتماعی مشخص می گردد. اسکیزوفرنی را در قالب پاورپوینت دانلود کنید

دانلود رایگان پاورپوینت آماده بهداشت محیط مدارس

تعلیم و تربیت در شرایط ایمنی، بهداشتی و برخوردار از خدمات بهداشتی درمانی یکی از حقوق مسلم فردی و اجتماعی دانش آموزان می باشد.از دیدگاه بهداشت محیط مدارس ، مکان مدرسه که در ان تعلیم و تربیت کودکان صورت پذیرفته و شخصیت اجتماعی و روانی آنها ساخته می شود، باید نیاز های جسمانی و روانی دانش آموزان به ویژه بهداشت و سلامت آنها را تامین کند.

دانلود گزارش کارآموزی بهداشت محیط در مرکز بهداشت

گزارش کارآموزی بهداشت محیط حاوی گزیده فعالیت هایی است که یک دانشجوی بهداشت محیط در طول دوره کارآموزی انجام میدهد. مجموعه شامل دو گزارش کار با ۳۰۵ صفحه ورد قابل ویرایش می باشد.

دانلود پاورپوینت لیشمانیوز ها پاورپوینت بیماری سالک

اصطلاح لیشمانیوزیس به سندرم های گوناگونی که توسط تک یاخته های داخل سلولی اجباری ایجاد می شود اطلاق می گردد. و انواع آن شامل لیشمانیوز احشایی یا کالازار ، لیشمانیوز پوستی مخاطی و لیشمانیوز پوستی. پاورپوینت لیشمانیوز را از جزوه فا دانلود کنید

0