دانلود پاورپوینت فیزیولوژی و آناتومی غده پانکراس Pancreas

پانکراس یا لوزالمعده عضوی است در بدن که در ناحیه شکم انسان قرار گرفته است.در واقع نقش غده پانکراس تبدیل مواد غذایی به سوخت برای سلول های بدن می باشد. در ادامه پاورپوینت آماده در ارتباط با فیزیولوژی و آناتومی غده پانکراس برای شما فرهیخته گرامی از وب سایت جزوه فا به اشتراک خواهیم گذاشت که امیدواریم برای شما سودمند باشد. لطفا در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی پاورپوینت آناتومی و فیزیولوژی غده پانکراس بپردازیم.

دانلود پاورپوینت پرستاری در اختلالات مری Esophagus

پرستاری در اختلالات مری ، موضوعی است که در این تایپک از وب سایت جزوه فارسی با اشتراک پاورپوینت آماده با شما فرهیخته گرامی همراه هستیم. در ارتباط با رشته پرستاری و سایر رشته های علوم پزشکی ، اطلاعات ارزشمند زیادی در حال حاضر در وب سایت جزوه فا موجوده که کافیست به بخش زیر مجموعه علوم پزشکی و یا پرستاری و سایر رشته ها مانند تکنسین اتاق عمل و غیره مراجعه نمایید.

گزارش کارآموزی بهداشت حرفه ای در بیمارستان فرمت WORD قابل ویرایش

گزارش کارآموزی بهداشت حرفه ای در بیمارستان از جمله گزارش کار های آماده کاملی است که در وب سایت جزوه فارسی به اشتراک گذاشته شده است. بهداشت حرفه ای وظایف برجسته ای می تونه در بیمارستان داشته باشه که می توان از این موارد به ارزیابی و اندازه گیری عوامل زیان آور فیزیکی و شیمیایی مانند صدا ، نور و روشنایی،  ارزیابی و کمک به بهبود وضعیت ارگونومیکی کارکنان اعم از کارکنان پرسنلی ، خدماتی ، پزشک ، پرستار و غیره.

دانلود جزوات درسی رشته پرستاری با ۱۵۴ جزوات پرستاری پاورپوینت

رشته پرستاری این روزها به دلیل بازار کار مناسبی که داره به یکی از پر طرفدارترین رشته های علوم پزشکی تبدیل شده است. البته رشته پرستاری نیازمند علاقه می باشد و صرفا افراد نیم توانند صرفا با تکیه بر بازار کار این رشته ، وارد آن شوند. نیاز مند توانایی و روحیه مناسب می باشد. در اینجا برای دانشجویان فرهیخته پرستاری جزوات پرستاری در قالب فایل های پاورپوینت آماده کرده ایم که در ادامه در ارتباط با ویژگی و عناوین این فایل و جزوات بحث خواهد شد. در ادامه با ما همراه باشید.

دانلود مقاله مدیریت – تحقیق آماده دانشجویی مدیریت

مقاله مدیریت که در این تایپک با شما فرهیخته گرامی از وب سایت جزوه فارسی به اشتراک خواهیم گذاشت در واقع یک تحقیق آماده دانشجویی مدیریت می باشد. بیشتر می توان تحقیق مدیریت روی این فایل گذاشت تا بخواهیم مقاله مدیریت بنامیم. اما خب اطلاعات بسیار خوبی در ارتباط با مدیریت در این فایل آماده ورد ذکر شده است که در ادامه به بررسی محتوای آن خواهیم پرداخت.

دانلود پاورپوینت باکتری نوکاردیا Nocardia bacteria

باکتری نوکاردیا  باکتری های گرم مثبت از گروه اکتینوباکتر ها هستند. این باکتری ها منشعب ، شاخه دار یا رشته ای شبیه هایف قارچ می باشند. باکتری هایی کاتالاز مثبت ، به شدت هوازی و ساکن آب و خاک نیز هستند.

پاورپوینت تغذیه ورزشی و نقش پروتئین و اسید آمینه در تغذیه ورزشکاران

پاورپوینت تغذیه ورزشی که به بررسی نقش پروتئین ها و اسید آمینه در تغذیه ورشکاران پرداخته است ، اشتراک بسیار ارزشمند ما با شما فرهیخته گرامی در این تایپک از وب سایت جزوه فارسی خواهد بود.

دانلود جزوه فیزیولوژی سلول پاورپوینت ppt

جزوه فیزیولوژی سلول ، اشتراک ما با شما دوست خوبم ، در این تایپک از وب سایت اشتراک فایل جزوه فارسی خواهد بود.در ادامه پس از مقدمه ای کوتاه ، میتوانید پاورپوینت فیزیولوژی سلول رو حسب نیاز دریافت نمایید.

دانلود جزوه انگل شناسی عملی

جزوه انگل شناسی عملی ، اشتراک ما با شما فرهیخته گرامی در این تایپک از وب سایت جزوه فارسی خواهد بود. جزوه انگل شناسی عملی در ده جلسه به فرمت PDF همراه با تصاویر میکروسکوپی انگل ها و توضیحات مورد نیاز آنها می باشد. یکی از رشته هایی که انگل شناسی عملی در اون بسیار مهمه ، رشته علوم آزمایشگاهی می باشد.

پاورپوینت دستگاه تنفسی انسان و بیماری های دستگاه تنفسی

پاورپوینت دستگاه تنفسی Respiratory tract ، پاورپوینت آماده با ۷۹ اسلاید می باشد که به تشریح و بررسی دستگاه تنفسی انسان و بیماری های دستگاه تنفسی پرداخته است. این پاورپوینت آماده که از وب سایت جزوه فارسی برای شما به اشتراک گذاشته می شود به زبان فارسی می باشد.

پاورپوینت ماهواره و عوارض ناشی از پرتو های ماهواره

ماهواره به دستگاه های ساخت بشر گفته می شود که در مدارهایی در فضا به گرد زمین یا سیارات دیگر می چرخند. اهمیت ماهواره برای مخابرات و بررسی منابع زمینی و پزوهش و کاربردهای نظامی و جاسوسی روز افزون است. پاورپوینت ماهواره و عوارض ناشی از پرتو های آن موضوعی است که در این تایپک از جزوه فا با شما هستیم.

دانلود جزوه آناتومی پرستاری pdf

جزوه آناتومی پرستاری یا جزوه آناتومی عمومی ، اشتراک ماب ا شما در زیر مجموعه پرستاری از وب سایت جزوه فارسی می باشد. این جزوه آناتومی در ۳۵۰ اسلاید  با تصاویر واضح و در ۱۰ جلسه می باشد که در ادامه به عناوین مطرح شده در این جزوه کامل آناتومی اشاره خواهد شد.

دانلود پاورپوینت تفسیر نقاشی کودکان با موضوع خانواده ل کرمن

تفسیر نقاشی کودکان با موضوع خانواده بر اساس کتاب ل. کرمن ، پاورپوینت آماده ای است که در این تایپک از وب سایت جزوه فارسی در زیر مجموعه روانشناسی با شما فرهیخته گرامی است. در ادامه به معرفی کوتاه این پاورپوینت خواهیم پرداخت و شما در صورت نیاز می توانید این پاورپوینت آماده رو که قابلیت ویرایش نیز دارد رو دانلود کنید.

دانلود پاورپوینت شیمی و فناوری غلات ppt – دکتر کدیور

پاورپوینت شیمی و فناوری غلات ، اشتراک ما با شما فرهیخته گرامی در این وقت از وب سایت جزوه فارسی از زیر مجموعه صنایع غذایی است. در ادامه می توانید عناوین مطرح شده در این پاورپوینت رو ملاحظه بفرمائید و در صورت نیاز این پاورپوینت رو دریافت نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

دانلود مقاله مدیریت منابع انسانی word با ترجمه فارسی

مقاله مدیریت منابع انسانی در فرمت word و قابل ویرایش ترجمه شده ، اشتراک ما با شما در این تایپک از وب سایت جزوه فارسی می باشد.تعداد صفحات ترجمه شده این مقاله در فرمت ورد ، ۲۲ صفحه می باشد.

دانلود پاورپوینت بیماری های عفونی و تشخیص های آزمایشگاهی

پاورپوینت بیماری های عفونی اشتراک این تایپک ما با شما فرهیخته گرامی در وب سایت جزوه فارسی خواهد بود. در ادامه در ارتباط با پاورپوینت بیماری های عفونی و ویزگی ها اون اشاره خواهیم کرد و شما می توانید حسب نیازتون این پاورپوینت اماده رو که در ۹۵ اسلاید قابل ویرایش و فارسی می باشد رو دریافت کنید.

0