راهنمای خرید آنلاین از سایت جزوه فا

راهنمای خرید آنلاین از سایت جزوه فا - خرید جزوه فارسی خرید جزوه دانشگاهی

بنام خدا و با عرض سلام خدمت شما کاربر گرامی، از اینکه سایت جزوه فا را برای خرید آنلاین خدمات خود استفاده کرده اید بسیار خرسندیم. امیدوار هستیم که تجربه خرید خوبی رو از سایت جزوه فا داشته باشید.در ادامه با اموزشی نحوه خرید آنلاین از سایت با ما همراه باشید.

۱- آموزش خرید آنلاین توسط کلیه کارتهای بانکی

مرحله اول :

مطابق تصویر زیر پس از مطالعه کامل مشخصات کالا ، و رویت قیمت کالا که به تومان در این بخش درج شده، بر روی دکمه خرید کلیک کنید.

آموزش خرید انلاین از سایت با کلیه کارت های بانکی شتاب

 

مرحله دوم :

پس از اینکه مطابق تصویر فوق بر روی دکمه خرید کلیک کنید ، صفحه ای مانند تصویر زیر ( صفحه پرداخت ) برای شما به نمایش در میاد که شما باید پس از بررسی کالای مورد نظرتون ، اطلاعات زیر رو وارد کنید :

۱ – در قسمت اول شما اطلاعات محصولاتتون شامل عنوان محصول و قیمت رو میبینید.

۲- قیمت کل و قابل پرداخت شما می باشد. ( در صورت تمایل به اضافه کردن محصول میتوانید بر روی ذخیره سبد خرید کلیک کنید و سپس محصولات دیگر رو از سایت انتخاب نمایید.)

۳- اگر کد تخفیف دارید میتوانید این کد را در این قسمت وارد کنید. اگر کد تخفیف شما معتبر باشد ، میزان تخفیف به قیمت کل اعمال خواهد شد.(همزمان از یک کد تخفیف میتوانید استفاده کنید) .

در برخی بازه های زمانی و مناسبت ها کدهای تخفیفی از طرف سایت اعلام می شود.

۴- اطلاعات شما جهت تکمیل فرایند خرید

الف) ایمیل : وارد کردن ایمیل الزامی است ، چون اطلاعات تراکنش شما و همچنین یک نسخه کامل از فایل های خریداری شده به همان ایمیلی که وارد میکنید ارسال میگردد . اما چنانچه ایمیلی ندارید میتوانید sale@jozvefa.ir رو وارد کنید تا سیستم بتونه این مرحله رو تایید کنه .

ب) نام شما : ما از این نام برای شناسایی حساب هامون استفاده میکنیم و ضروری هست تا یک نام در این قسمت وارد کنید ( انگلیسی یا فارسی بودن مهم نیست) .

ج) نام خانوادگی : وارد کردن نام خانوادگی الزامی نیست اما اگر وارد کنید میتواند در برخی موارد در شناسایی حساب ها برای ما کمک کنه .

پس از پر کردن موارد خواسته شده در انتها بر روی دکمه خرید کلیک کنید تا به صفحه پرداخت بانک هدایت شوید .

آموزش خرید انلاین از سایت با کلیه کارت های بانکی شتاب

پس از کلیک بر روی دکمه خرید به صفحه درگاه بانک متصل خواهید شد.

مرحله سوم :

در این مرحله اطلاعات کارت بانکیتون رو مطابق شکل وارد کنید تا پرداخت رو انجام بدید . پس از اینکه پرداخت کامل شد ، به صفحه دانلود فایل هدایت خواهید شد و لینک دانلود فایل ها برای شما به نمایش در خواهد آمد . (ضمنا اگر ایمیل خود را در مرحله قبل صحیح وارد کرده باشید ، اطلاعات خرید و لینک دانلود دیگری نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.)

توجه ۱ : ما در ذیل تصویر مربوط به پرداخت الکترونیک ملت رو قرار دادیم ، روش پرداخت آنلاین برای سایر درگاه های بانکی مثل درگاه به پرداخت سامان، پارسیان و … نیز مشابه می باشد .

توجه ۲ : با تمام کارتهای بانکی میتوانید پرداخت رو انجام بدهید . بعنوان مثال در تصویر زیر درگاه پرداخت مربوط به پرداخت الکترونیک ملت هست و شما میتوانید با تمام کارتهای بانکی (ملی،ملت،کشاورزی،سپه،تجارت،صادرات،رسالت،پارسیان و …. ) پرداخت رو انجام دهید

پرداخت آنلاین

توضیحات تکمیلی :

ما از صفر تا ۱۰۰ خرید شما ، در کنار شما و پشتیبان شما هستیم و تا زمانی که به طور کامل فایل رو دریافت نکردید ، پاسخگو خواهیم بود .

  1. تماس از طریق ایمیل : jozvefa@gmail.com
  2. تماس از طریق پیامک ،تلگرام یا مکالمه : ۰۹۲۱۱۰۵۴۲۴۵

پس در صورت برخورد با هرگونه مشکل احتمالی در مراحل خرید تا دانلود فایل ، ما لحظه به لحظه پشتیبان ۲۴ ساعته شما هستیم .

روش پرداخت بانکی :

در صورتی که امکان پرداخت اینترنتی طبق روش بالا رو ندارید ، میتوانید با ما تماس بگیرید و یا مبلغ محصول مورد نظرتون رو به شماره کارت زیر واریز کنید و سپس اطلاعات پرداخت رو برای ما بفرستید ، تا محصول درخواستیتون برای شما ایمیل گردد .

شماره کارت بانکی : ۶۱۰۴۳۳۷۸۴۵۰۱۷۹۶۹ بنام داود وکیلی نزد بانک ملت

امیدوار هستیم که بتوانیم رضایت شما رو با ارائه محصولات با کیفیت جلب کنیم .

پیروز باشید .