درباره سایت جزوه فا

درباره ما,درباره جزوه فا,جزوه فا,جزوه فارسی,سایت جزوه فارسی,jozvefa,jozvef.ir,jozveha.com,jozvefarsi.ir

بنام خداوند خوبی ها؛ با سلام خدمت شما کاربر گرامی

حضورتون رو در وب سایت دانلود جزوه و فایل های دانشجویی جزوه فا (جزوه فارسی) رو ارج می نهیم.سایت جزوه فارسی در راستای تولید ، انتشار و به اشتراک گذاری محتوای درسی و دانشجویی پا به عرصه وجود گذاشته است. امیدوار هستیم که محتوای منتشر شده در جزوه فا مورد استفاده و رضایت شما قرار بگیره.

خدمات ارائه شده در وب سایت جزوه فا

  1. محتوای آموزشی و علمی رایگان : این محتوا توسط ما گردآوری ، تنظیم و به رایگان جهت استفاده کاربران در سایت جزوه فا درج می شود.محتوای رایگان در قالب محتوای متنی و یا جزوات دانلودی در قالب پی دی اف،ورد،پاورپوینت،تصویر و موارد مشابه دیگر می باشد.
  2. محتوای آموزشی و علمی غیر رایگان: این محتوا نیز شامل جزوات در قالب WORD ، پاورپوینت ، پی دی اف و … می باشد که توسط ما گردآوری یا تهیه می شوند و علاقه مندان در صورت نیاز می توانند بصورت آنلاین آنها را خریداری و بلافاصله دانلود نمایند.قیمت و توضیحات کلیه مطالب بصورت شفاف درج شده می باشد. همچنین در بخش راهنمای خرید آنلاین از سایت نیز بصورت شفاف نحوه خرید را برای شما شرح داده ایم.

کلیه خدمات فروشی ، پس از پرداخت آنلاین ، بلافاصله قابل دانلود خواهند بود . ضمن اینکه یک لینک دانلود از خرید مربوطه نیز به ایمیل خریدار ارسال میگردد. و در صورت هرگونه مشکل ، شکایت ،انتقاد و پیشنهاد نیز ، از طریق بخش ” تماس با ما ” آماده پشتیبانی می باشیم.قبل از خرید نیز در صورت برخورد با هرگونه سوال یا ابهام آماده پاسخگویی و پشتیبانی هستیم، کافیست تا با ما تماس بگیرید.

در صورت داشتن هرگونه سوال ، انتقاد و یا پیشنهاد از سایت جزوه فا می توانید از طریق بخش تماس سایت با ما در میان بگذارید. همچنین شما نیز جزوات و محتوای خودتون رو از طریق سایت جزوه فا معرفی نمایید . در این مورد نیز کافیست تا با ما تماس بگیرید.

با آرزوی موفقیت و کامیابی برای شما – مدیریت سایت جزوه فا